Cart

Your Cart is Empty

Back To Shop

Noteikumi

Latvijas Republikas likumdošana nosaka, ka interneta veikalu īpašniekiem ir jāatrunā preču iegādes un atgriešanas noteikumi, kā arī atteikuma tiesības. Šādu atrunu sauc par distances līgumu, līguma paraugs ir norādīts zemāk.

Distances līguma paraugs un noteikumi

Šajā interneta veikalā piedāvāto preču pārdevējs no vienas puses, turpmāk saukts Pārdevējs, un persona, kas veic pasūtījumu, turpmāk saukta Pircējs, no otras puses, noslēdz šādu Līgumu:

Pārdevējs apņemas pārdot un piegādāt Pircējam preces, atbilstoši Pircēja pasūtījumam.

Piegādes un apmaksas kārtība

Pircējs veic preču pasūtīšanu izmantojot šo mājas lapu, norādot pasūtāmo preču veidu un daudzumu. Pārdevējs sagatavo un Pircējam uz norādīto e-pastu nosūta pasūtījuma rēķinu. Rēķins tiek sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta.

Pārdevējs nodrošina preču piegādi 2 līdz 10 darba dienu laikā pēc preces apmaksas saņemšanas, piegādes laiku saskaņojot ar Pircēju.

Garantijas noteikumi

Pārdevēja Interneta veikalā piedāvātajām precēm garantija tiek nodrošināta saskaņā ar preces izgatavotāja noteiktajiem garantijas nosacījumiem, bet ne mazāk kā 2 gadus.

Atteikuma tiesības

Pircējam ir tiesības atteikties no preces 14 kalendāro dienu laikā no saņemšanas brīža, nosūtot Pārdevējam atteikuma vēstuli. Atteikuma vēstules veidlapu pēc Pircēja pieprasījuma Pārdevējs nosūta uz norādīto e-pastu.

Pircēja pienākums ir 7 dienu laikā pēc atteikuma vēstules nosūtīšanas atdot preci Pārdevējam. Visus izdevumus, kas radīsies saistībā ar preces nosūtīšanu atpakaļ Pārdevējam sedz Pircējs.

Pircējs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja:
1.Pasūtītās preces nav iespējams atgriezt, tās ātri bojājas vai ir ātri izlietojamas;
2.Pasūtītās preces ir izgatavotas Pircējam pēc individuāla pasūtījuma;
3.Pircējs ir atvēris audioierakstu vai videoierakstu, vai datorprogrammu iepakojumu.

Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka “patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā”. Pārdevējs patur tiesības Pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir bojāta, lietošanas laikā nevērīgi izturoties pret preci vai neievērojot instrukcijas, ja ir nozaudēts preces oriģinālais iepakojums vai tās iepakojums ir būtiski bojāts.

Datu apstrāde

Ievadot nepieciešamo informāciju un noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar LR likumdošanas prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks nosūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi.
Piegāde tiek īstenota un iegādātos produktus ir iespējams saņemt:
1.Noliktavā Rīgā – Mellužu ielā 13-9;
2.Izmantojot kravas transportu;
3.Izmantojot kravas transportu ar liftu.

Piegādes izmaksas tiek aprēķinātas individuāli balstoties uz kravas apjomu, attālumu un transportēšanas veidu. Par piegādes iespējām lūdzu sazinieties ar mums, izmantojot e-pastu info@siltini.lv vai zvanot +371 29123868, +371 27751003

Cart

Your Cart is Empty

Back To Shop